SAUNA & BASEN

Apartamenty Górska Legenda Szczyrk to nie tylko pensjonat oferujący niezwykle komfortowe noclegi. Po intensywnym dniu pieszych wycieczek, szusowania na stoku lub korzystania z atrakcji oferowanych przez Szczyrk proponujemy wizytę w naszej kameralnej strefie relaksu gdzie zregenerujecie się Państwo podczas seansu w saunie przy dzwiękach kojącej muzyki.

Proponujemy Państwu pobyt w saunie i strefie relaksu wyłącznie we dwoje lub w gronie przyjaciół. Taki seans pozwoli na swobodny, kameralny wypoczynek.

Od sierpnia 2014 nasz Pensjonat oferuje Gościom ekskluzywny Basen BIODESIGN, filtrowany solą himalajską. Basen jest przyjazny środowisku dzięki minimalizacji użycia chloru oraz zastosowaniu naturalnych materiałów jak piasek kwarcowy oraz żywica. Dzięki zastosowaniu systemu PURAPOOL służącego do bieżącego monitorowania czystości wody, basen jest przyjazny także dla alergików i minimalizuje ryzyko wystąpienia uczuleń. Basen BioDesign posiada plażę z linią brzegową zachęcającą do odpoczynku, opalania się oraz relaksu.

Basen czynny jest od maja do września, utrzymywana w tym okresie temperatura wody oscyluje od 18 do 28 C.

Korzystanie z basenu BioDesign z systemem PURAPOOL jest o wiele bardziej przyjemne, bez myśli o potencjalnych zagrożeniach dla zdrowia wynikających z uzdatniania wody chlorem. Zaletą Hybrydowego Systemu Purapool jest umożliwienie kąpiącym, pełną radość korzystania z basenu. Nigdy więcej przytłaczającego zapachu chloru na dłoniach, włosach i ubraniu. Nigdy więcej obaw dotyczących zagrożeń dla zdrowia i środowiska związanych ze stosowaniem związków chloru i słonej wody.

 
Zalety korzystania z Basenu Biodesign:
 

• Nawilżenie skóry
• Detox organizm
• Technologia zmiękczania wody: pozostawia skórę i włosy miękkie w dotyku oraz młodzieńczy wygląd.

• Idealna dla osób chorujących na astmę, łuszczycę oraz doskonała dla osób z egzemą i alergią na chlor
• Redukcja stresu, niepokoju, bólów
• Zmniejsza podrażnienia oczu i skóry.
• Bardzo niskie zasolenie w wodzie basnowej

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij